2018 de yedi seo kuralıArama motoru optimizasyonu, bugün en stratejik dijital pazarlama stratejilerinden biridir. düzenli ancak icraat olmadan, işletmeler rakipleri karşısında gerilemeye başlarlar.

Dijital pazarlama dünyasına uzaktan bilinen iseniz, arama motoru optimizasyonunu yahut SEO’yu duymuşsunuzdur. SEO, günümüzün en stratejik sayısal pazarlama stratejilerinden biridir ve bu çalışmayı fondöten yalnız şekilde yürütmeden, şirketler rakipleri ile yarış edemezler.

SEO muntazam olarak geliştirilen bilinmeyen stratejiler okunuşu teknikler ile daimî gelişen ancak alandır. Bununla birlikte, bu pazarlama tekniği, taharri motoru algoritmalarında metodik değişikliklere fut uydurmak zorundadır. Bu nedenle 2018’deki pazarlamacıların trendlere uyanıklık etmeleri ve oyunda kalmaları gerekiyor.

Bu makalede, önemsiz işletme sahiplerinin ilerlemesine nesne) edinmek okunuşu arama motoru oyununu rakiplerine karşıt yakalanmak göre yedi SEO ipucu okunuşu püf noktası ele alacağız. Bu stratejiler yakınlarında birleşik şekilde uygulandığında, marka görünürlüğünü, arama motoru sıralamasını okunuşu nesne) web sitesi performansını iyileştirmeye yardımcı olabilirler.

1-Sesli aramayı hane ardı etmeyin.
Google 2016’da, hareketli arama platformundaki eksiksiz arama sorgularının yüzdelik 20’sinin seda temelli olduğunu duyurmuştu . Bu sayı, Google home, Amazon Alexa, Siri, Google Asistanı, Cortana vb. Gibi cihazların lansmanı ile artmıştır. Artan sayıda kişi, arama çubuğunda arama sorgusunu yaymak alegori ünlü sorular sorar. 2018 okunuşu bu oranın %30 lar civarında olacağı tahmin ediliyor.

Pazarlamacıların stratejilerini bu değişime uyacak şekilde düzenlemeleri gerekiyor. İçerik daha derinlemesine akrep vesile kelimelere ve birleşik danışma yapısına iye olmalıdır. Ayrıca, yevmiye dilde kullanılan sözdizimini ilave etmek de sağlıklı ancak fikirdir.

2-Önce taşınabilir düşünün.
Mobil taharri esasen masaüstü aramayı aştı. ün kalıcı arama, bunu 2018’de henüz da hızlandıracaktır. Çoğu kişi, Alexa cihazlarından okunuşu Google gibi temel asistanlardan değil, düşüncesiz telefonlarından ünlü taharri kullanır. Google okunuşu diğer arama motorları bu eğilimi fark etmiş ve mobil uyumlu web siteleri ilk sıralara yerleşmiştir.

Bu, Google’ın web sitelerini, nihayet yıllarda yaptığı gibi, masaüstü sürümü yerine taşınabilir sürümün kalitesine ve içeriğine göre sıralayacağı anlamına gelir. Hızlandırılmış taşınabilir sayfalar, web sitelerinin okunuşu şirketlerin oyunda ilerlemesine okunuşu taharri motoru öz sayfalarında SERP daha mafevk sıralarda görev almasına muavin olacaktır. Google, hareketli sürümün kesinlikle başarım gösterdiğini, hangi büyüklüğünde çapkın yüklendiğini okunuşu sayfaları sıralamaya başlamadan önce hangi gibi kolaylık kullanılacağını değerlendirir.

3-Öne çıkan snippet’lerden gelen trafiği çekmece ardı etmeyin.
Öne çıkan snippet‘ler, SERP’nin giysi kısmında bulunan bilgilerin yoğunlaştırılmış yalnız şeklidir. Web sitesi bağlantısının yanı sıra, içeriğin kısa müşterek özeti ile arama motoru, kullanıcılara vukuf sağlar. Bu snippet’ler, organik trafiğin işaret az yüzde 10’unu SERP’ler üzerinde tamlanan genişlik şiddetli sonuçlardan almaktadır ve bu vakit içinde artacaktır, bu yüzden pazarlamacıların içeriği buna bakılırsa şekillendirmesi gerekir.

Bu snippet’ler, kullanıcı deneyimi üzerine yararlı etkisi olan derinlemesine kuyruk sorgularına aslında kısa cevaplardır. taharri motoru kullanıcılarına, snippet bağlantısını tıklayıp, açıklamayı karşılaşmak henüz cazip gelmektedir. Verilerinizi ve içeriğinizi yapılandırarak okunuşu bilgileri mutlak ve özlü müşterek şekilde saklayarak bundan faydalanabilirsiniz.

4-Anahtar kelimelerinizin ardındaki misyon önemlidir.
Arama sorgusunun ardındaki amaç, aptal asistanların ve yapmacık zekanın AI, otomobil öğreniminin okunuşu henüz kişiselleştirilmiş yalnız arama motoru deneyiminin birleşimi sebebiyle dikkate alınması gereken mühim yalnız faktör haline gelmiştir. Google, aynı kullanıcının geçmiş aramalarına ve eğilimlerine, bulunan konumuna ve en ilgili ve güncel bilgileri göndermek uğruna sorgunun ardındaki niyetine bakacaktır.

Bu, arama motorlarının kullanıcıların eş madde satın elde etmek istemesi durumunda, Google’ın e-ticaret web sitelerini diğer sayfalara okunuşu medya satış noktalarına bakılırsa önceliklendireceği anlamına gelir. Kullanıcılar tek konuyu araştırmak istiyorsa, Google güvenilen medya sayfalarına evleviyet verir. İçeriğiniz bu değiş tokuş trendine göl ayağı uydurmalıdır.

5-Kullanıcı deneyimine valör verin.
Kullanıcı deneyimi hala işaret ehemmiyetli sıralama faktörüdür okunuşu eksiksiz taharri motorları buna siteyi incele odaklanmıştır. Web siteniz çabuk bir şekilde yüklenmeli, hem taşınabilir hem de masaüstü platformlarda problemsiz müşterek şekilde çalışmalı okunuşu tüm bölümlerine erişmesi basitçe olmalıdır. Google tarafından yapılan anketler okunuşu araştırmalar , sitenin yüklenmesinin 3 saniyeden daha derinlemesine sürmesi durumunda, bir web sitesine gelen ziyaretçilerin yüzde 40’ının gelişememiş döneceğini göstermiştir.

Birçok web sitesinin yüklenmesi 15 ila 20 saniye sürmektedir ve bu web sitemizi inceleyin da kullanıcı deneyimini hatırı sayılır bir kez marjla engeller. Web sitenizi optimize etmek okunuşu sağlıklı benzer kullanıcı deneyimi sağladığından emin bulunmak çok önemlidir. hafif web siteleri, SERP’lerde mafevk sıralarda görev almaz ve az uzvi trafiğe sahiptir.

6-Ufkunuzu Google ve Bing’in ötesine taşıyın.
Google ve Bing, sektöre ayrıntılı zamandır egemen olmuştur ve bu yüzden çoğu pazarlamacı çabalarını yıllar boyunca bu platformlara odaklamıştır. Sektör, ün asistanları okunuşu yapay zeyreklik sebebiyle değişmeye başlamış ve değişmeye ek edecektir. Google hâlen hâkim güçtür.

Amazon’un Alexa’sı, Apple’ın Siri’si, Cortana vb. Popülerlikle büyüyor ve Google’dan muhteva çekmiyor. Pazarlamacıların erişimlerini genişletmeleri okunuşu Google ve Bing’in ötesinde suları keşfetmeleri gerekiyor. öteki platformlarda öte sıralarda konum almaları maksadıyla içeriklerini ve web sitelerini optimize etmeleri gerekiyor.

7-İçeriğinizin kalitesi, öbür her şeyden henüz önemli.
İçeriğinizin kalitesi okunuşu ilgi düzeyi, SEO‘daki en patetik faktörlerden bazılarıdır. çok araştırılmamış okunuşu güncel olmayan az nitelikli içerikleri web sitenizde yayınlamaktan kaçının. tehlikeli içerik, bir web sitesinin itibarını okunuşu sıralamasını da olumsuz etkileyecektir.

İçeriği eskiden ortaya bırakmak ve tutarlı kaliteyi himaye etmek önemlidir.

Bu ipuçları okunuşu püf noktaları, 2018’deki SEO rekabetçi sularında sizlere asistan olabilir. işaret stratejik kısım, taharri motoru algoritmalarındaki değişiklikler hakkında trendleri ve duyuruları izleme etmektir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “2018 de yedi seo kuralı”

Leave a Reply

Gravatar